Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom az Asus laptopomo...

Hogyan tudom az Asus laptopomon a Windows 7-et 64 bitesről 32 bitesre újratelepíteni?

Figyelt kérdés
2 GB RAM van benne és azt mondják, ahhoz elég a 32 bit. Megvan addig, hogy CDről bootolok, de a Windows úgy van meg, hogy 5 db CDre van kiírva, mert a Media Marktban vettem és magamnak kellett backup CDt készíteni az amúgy eredeti Windowsról. De mikor az 5 CDt kicsomagolom, az Asus visszaállítja a 64 bites verziót magától és nem tudom kiválasztani sehol, hogy 'Egyéni telelpítés'. Töröljem le teljesen az operációs rendszert és úgy telepítsem fel? Vagy más megoldás? Köszönöm
2013. máj. 26. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
mi a bajod a 64bit-es el? Semmi értelme lecserélni, főleg ha később ram-ot akarsz bővíteni.
2013. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vegyel egy dvd lemezt.toltsd le egy windows 7 pl ultimate 32bit telepitot,lehetoleg iso kiterjesztesut,ird ki,es telepitsd azzal.ezt az 5lemezes dolgot meg bem ertem xd
2014. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az eredeti windows az a serialtol eredeti,nem attol hogy masok lennenek a fileok.
2014. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!