Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért csinálja ezt a Logitech...

Miért csinálja ezt a Logitech Z313-as hangfalszettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok mostanában kezdem észre venni, hogy az egyik magas sugárzója halkabb mint a másik és ma bizonyosodtam meg róla teljesen mivel most másik helyen van így jobban szemmel tudom tartani szóval az asztalon gép közelében van eddig a szekrényen volt. És észrevettem, hogy a bal oldalról jobban hallom a hangokat szóval onnan hangosabb. És szórakoztam azzal, hogy mind a kettő hangszórót meghallgattam a jobb halkabb és a háttérben zúgó hangja van, de a balnak tiszta a hangzása. És a winampban a balansszal szórakozgattam és be bizonyosodott a gyanúm mégpedig mikor halk hangerőn tesztelgettem a jobb oldalt 100%ra volt húzva hát úgy szólt a jobb oldal, hogy nem tudom szavakkal leírni annyira halkan.

És néha mikor a hangerőt állítom a távirányítóján a bal oldal sistereg. A jobb nem tudom, hogy csinálja-e ugyanezt mivel az olyan halk, hogy nacsak...

2013 06 01-én vásároltam ezt a dögöt. Nem tudom mi tévő legyek 2 év garancia van rá. Azt nem tudom, hogy hangosan csinálja-e ezt mivel most lassan éjfél felé közeledik az óra nem akarok felkelteni senkit. Csak azt sajnálom, hogy cseregarancia ideje alatt nem vettem észre és még azt is, hogy Magyarországról kivonult a Creative amit eredetileg venni akartam... Mit tegyek? Mit tanácsoltok? Mert komolyan mondom, hogy idegesítő...

Előre is köszönöm.



2013. jún. 24. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat gyári hiba. Viszont, én azt mondom, hogy elsősorban ne az üzlettel vedd fel a kapcsolatot, ahol vetted, hanem a logitech-el. Nekem egy hónapaja romlott el az egerem, még 1 hét volt hátra a 2 év gariból. Leleveleztük a logival, ők küldtek egy egeret, nekem meg kellett küldenem egy fotót, amin látszik az egér szériaszáma, és a levágott usb csatlakozó. Hétfőn felvettem velük a kapcsolatot, szerdán már itt volt az új egér. Biztos vagyok, hogy a hangfalszettel nem pont így lesz, de abban is, hogy gyorsan le tudod rendezni velük. Eddigi tapasztalataim alapján náluk a legjobb a terméktámogatás.
2013. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de ha velük felveszem a kapcsolatot és mivel messze lakom Budapesttől(mert lehet ott van a Magyarországi központjuk) és nekem sokkal közelebb van az üzlet. Ha azt nézzük több mint egy év garanciám van. Te a régi egeret ami el volt romolva azt hova raktad? Nem kellett vissza küldeni nekik? Én attól félek, hogy postázni kéne az egész terméket nekik és úgy lehet még meg is sérül az út közben.

Szóval ezért vagyok bizonytalan abba, hogy a logitech-el vegyem fel a kapcsolatot, mert az más ha egy 1-2 ezer ft-os egeret leküldene, de ez kb 10 ezer ft egy új. És én meg nem szeretnék postaköltséget fizetni, ha fel kéne hozzájuk küldeni.

2013. jún. 25. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk épp egy logitech G500 volt. Újonnan 14k. Nem kellett postán küldenem, ők postázták az egeret, annyi kértek, hogy küldjek képet, amin látszódik a szériaszám, meg hogy levágtam az usb kábelét. Ez hangfalszettnél biztos nem lesz járhat út, de hidd el, jobban jársz ha velük felveszed a kapcsolatot. Max kiderül, hogy postázni kell, akkor max 1 napot vesztettél.
2013. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a segítséget. Akkor kérek segítséget a Logitechtől.
2013. jún. 25. 12:52
 5/5 A kérdező kommentje:
És magyar nyelven lehet velük beszélgetni? Mert most hozom létre az új fiókomat, de kérdezi az általam jobban beszélt nyelvet "Preferred Language"-t. És nincsen magyar szóval így szerintem nem fog menni mivel egyik nyelvet sem értem annyira csak az angolt és a németet,de ha felhívnának meg sem tudnék szólalni. Szóval így szerintem marad az üzlet :(
2013. jún. 25. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!