Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ajánlanátok egy nagyon-nagyon...

Ajánlanátok egy nagyon-nagyon jó minőségű 2.1-es hangfalat, ami még árban is tűrhető?

Figyelt kérdés
A hangminőség a legfontosabb. A régi hifim már nem hozza az elvárt szintet. Olyat akarok, amin kristálytisztán szólnak a zenék, erős a basszus, jó zenére és filmnézésre is. Köszi a segítséget!

2013. júl. 12. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Most ennek lehet 1000 variációja, én a szobai hangfalakhoz kerestem egy olyan aktív mélyet amin van high input bemenet, azaz a hangfal kábelt rákötöd, van ezeken autó bekapcsolás, nem kell semmi varira, adsz az erősítőn hangerőt és erősödik a mély is.


Használtam találtam egy heco sub 30 aktiv mélyet, most a két front JBL xe 6, nagyon régiek de jó bőrben, onkyo integra cucc hajtja meg.


A mély 30 centis, óriásit dob rajta 20.000 ft volt használtan, de csak az jó amin van olyan bemenet amire az erősítő hangfal kábel rácsatlakoztatható.

2013. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy hasonló összeállítás mondjuk egy Hans Zimmer vagy egy John Williams, padlón hajtva, és kiszakitja a lelked akkorát szól torzítás nélkül.


Hátrány, hogy rendes szobai aktív mélyet újban 100 alatt nem kapsz, és legalább 25 centis mély legyen benne.

2013. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Némi hangtechnikai tapasztalattal, vissza kell kérdezzek!

Valóban a hangminőség legfontosabb? Nagyon nagy szavak hangzanak el a kérdésben...

Ha nagyon-nagyon jó hang kell, meg erős basszus, akkor az egyáltalán nem 2.1 lesz és főleg nem lesz olcsó. Sztereó 2.0 jön szóba, ha igazán fontos a minőség, de úgy fogalmaznék: 50-ből használtban lehet olyat összeállítani, ami relatíve szépen szól...

2013. júl. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem ilyen összeállítósra gondoltam. Egy olyanra, amit meg tudok kompletten venni és jól szól. És nem drága. Jó, lehet, hogy a nagyon-nagyon jó hangminőség relatív... Olyan hangfalra van szükségem, ami kis lakásba jó, és mondjuk 30 ezer forintból kijön. Ilyet tudtok ajánlani?
2013. júl. 15. 00:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak 20 van rá, akkor valami nagyobbacska fadobozossal érdemes lehet kezdeni, kipróbálni zenével stb...


Ha van rá mondjuk több, 30-35 akkor lehet próbálni használtban egy pár jobbacska monitor sugárzót: Mission, TDL, JPW, Celestion, Wharfedale, Tannoy...(esetleg egy Videoton)

És egy erősítőt: valami Kenwood, Denon, Pioneer, Technics ilyesmit el tudok képzelni.


Vagy esetleg egy színvonalas Denon, Technics stb kis Hi-Fi, ha jól működik, használtban!

2013. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!