Nincs hang a tévén, miért?

Figyelt kérdés

Van egy kb. 4 éves Samsung LE32B350 LCD tévém a hálóban és tegnap miközben néztem a műsort, hallottam egy apró pattanást (de az a hang jöhetett kintről is, nem tudom), utána egyszer csak elment a hang.


Szobaantennával nézem a szabadon fogható digitális adásokat, kép van, de hang nincs.

A rádugott dvd-lejátszóba berakott filmnek van hangja, csak antennáról nincs, tehát nem a hangszórókkal van gond.


A nappaliban lévő tévén is szobaantennával nézem a műsorokat, megcseréltem a két antennát és nem változott semmi, a nappaliban lévő tévén ugyan úgy van hang, a hálóban levőn továbbra sincs, tehát az antennával sincs gond.


Optikai kábellel rádugtam a házimozi erősítőre is, de úgy sincs hang.


Több ötletem nincs... :(



2013. júl. 22. 19:59
 1/4 anonim válasza:
szerintem a set-top-box hülyült meg és azért nincs hang.
2013. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs set-top-boxom, de azért köszönöm a választ.
2013. júl. 31. 18:30
 3/4 Csete Tamás ***** válasza:
Lehet hogy a jelminőség gyenge a hálóban. (vagy jelerősség). A DVD-lejátszóba nem kell jel. csak kábel. Próbálj egy set-top boxot szerezni, akkor lehet hogy megy a hang. Lehet hogy a nappaliban erősebb a jel. ez a probléma. Ha Kábeltévén nézed a digitális csatornákat akkor lesz hang. Én meg egy antennakábellel nézem a TV-t, s van amikor nincs hang. Ha egy vasdarabot érintek a kábel végéhez van hang és jó a kép is...
2013. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csete Tamás ***** válasza:
Bocsánat. Nekem is szokott így lenni. Kép van, hang nincs.
2013. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!