Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy 7hónapos Huawei Ideos...

Van egy 7hónapos Huawei Ideos S7 Slim táblagépem. Betörött a kijelzője. Kikapcsolva semmi nem látszik rajta, az érintője jó, minden funkciója működik. Engem zavarnak a csíkok, amik látszanak. Hol lehet olcsón venni hozzá kijelzőt? Köszönöm, Panni.

Figyelt kérdés
Már itt a neten végig böngésztem,de a legolcsóbb is 10000. És még akkor nem merem megvenni,hátha nem lenne jó.

2013. júl. 29. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes javitattni. Vegyél másikat.
2013. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nézegettem, de 30-nál kezdödnek ilyenek, mint az enyém. Sim kártyás, 3-gs, stb.... Azért köszönöm a jó tanácsot, szeretném megcsináltatni.
2013. júl. 30. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
10k nagyon jó ár a kijelzőért . Szerintem vedd meg nyugodtan ,nem rossz ez a tábla még most sem.
2013. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a tanácsod, én is azt gondolom :)
2013. júl. 31. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!