Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől kapcsol be magától...

Mitől kapcsol be magától folyton a Samsung smart tv?

Figyelt kérdés
Szokása random bekapcsolni, a távirányítónak semmi köze nincs hozzá. Lehet rá hatással valami más elektronikus eszköz? Akinek ilyen Tv-je van, szokott ilyet csinálni?
2013. aug. 9. 04:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet kell rajta egy hard resetet csinálni. Csak utána akkor állíthatsz be mindent.


Régi Samsungnak

[link]


info gomb menu gomb némító bekapcsoló ebben a sorrendben.


De ez a régi 2009-es nem Smart tv B650 resetje.



Előbb nézd meg nincs-e beállítva automatikus bekapcsolás, vagy a hálózatról nem kapcsolja-e be valami. Keress firmware frissítést is.

2013. aug. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs, rosszul írtam, az a bill kombó a szerviz menü.


A bekapcsolt tv-nél nyomd az EXIT gombot 10mp-ig, majd OK.

2013. aug. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy a hálózatról lenne valami, nincs rákötve a kábel tv, csak a konnektorba van bedugva, mert HDD-ről szoktunk filmet nézni róla, de azt meg mindig kihúzom.
2013. aug. 9. 04:32
 4/5 pinkpancser ***** válasza:
Olcsó inverteres klímát már láttam TV-t bekapcsolni.
2013. aug. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fordf válasza:
Nekünk is csinálja! Nem tudom az okát. A távkapcsolónak semmi köze nincs hozzá az biztos. Arra gyanakszom, hogy a nagyon érzékeny érintős gombok a hőváltozás hatására, benyomódnak. De ez csak találgatás.
2014. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!