Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket tabletet ajánljátok?...

Melyiket tabletet ajánljátok? IPad4, iPad mini vagy Xperia Z?

Figyelt kérdés
Leginkább egyetemre kellene, otthoni leckék, dolgozatok megírására lenne használva, vagy is leginkább a hordozás és a praktikusság miatt gondolkodom tableten.
2013. szept. 4. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
ha sokat viszed mini de én csak normál ipad-ot vennék de ha apple mellet döntesz akkor várd ki hogy az ujjakat kihozák 2-3 hét sztem még !
2013. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én inkább egyet zárnék ki a kettőből, a minit! S az Ipad felé hajlanék a helyedben, bár te tudod melyik jön be inkább, az android vagy az ios.

Mivel írogatnál is rajta, (ekkor szoktak jönni egyébként azok, akik azt mondják, hogy a tablet nem erre való, mert hogy virtuális bill. és blablabla) ezért is javasolnék egy nagyobb méretet, s ezért zárnám ki a helyedben a minit, mivel csak a nagyobb mérethez, van "normális" billentyűzet, amin a billentyűk száma elegendő ahhoz, hogy magyar ékezetes karakterek is elférjenek.

2013. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!