Ez a 2 tv szinte teljesen egyforma, miért van köztük mégis 100ezer Ft különbség?

Figyelt kérdés
A különböző energiaosztály okozhat ekkora különbséget?
2013. szept. 7. 14:05
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja elfelejtettem, itt a link:


[link]

2013. szept. 7. 14:07
 2/5 anonim válasza:
Mind a 2db 152W-os nem hiszem hogy ezért.Egyszerűen csak le akarják húzni az embereket.Ez olyan hogy az egyik boltban a cukorka 80Ft a másikban 130Ft,pedig ugyan az.
2013. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 belapus ***** válasza:
Érdekes, hogy a Panasonic honlapján nincs E-re végződő terméknevű készülék, de a kezelési utasítás már a TX-L55WT50E jelűre szól.Ebből én is úgy gondolom, ugyanarról a készülékről van szó, csak különböző áron.
2013. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A két készülék ugyanaz,csak különböző ajánlási áron.Az utolsó betű jelölés általában forgalmazási régió,vagy szoftver változatot jelent.

2013. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak mert az egyiknél írták az A+ energiaosztályt, a másiknál semmit. De akkor szerintetek is ugyanaz! Csak mert különböző bejegyzésekben vannak az oldalon, mint 2 különböző készülék, ezért gondoltam, de akkor tényleg pénzkidobás lenne! Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 7. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!