Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pendrive-ról szeretnék filmet...

Pendrive-ról szeretnék filmet nézni. A TV-n nincs a pendrivenak hely, viszont HDMI és Scart van 2 is. Van valami lehetőség?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 10:37
 1/6 anonim válasza:

Én vettem egy használt DVD lejátszót,van rajta USB,nagyon sok formátumot támogat.

Így meg tudom nézni nagy képernyőn a családi fotókat is.

Azt hiszem,ez újonnan is kb.5-6000 ft.

2013. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én a tablethez csatlakoztatom a pendriveot, aztán a táblagépet a tvhez hdmi kábellel. Van olyan dvd lejátszó is, amibe lehet pendriveot dugni. Direktbe biztos nem lehet pendriveról, kell valami "összekötő" kütyü.
2013. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Veszel egy médialejátszót vagy egy androidos mini pc-t.

[link]


Az androidos mini pc

[link]

[link]

2013. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van egy LG DVX 276 lejátszóm csak az a problémám vele, hogy nincs USB csatlakozó rajta.

Sajnos nem emlékszem már rá, de régebben olvastam vagy hallottam valahol, hogy valamilyen módon megoldható az USB csatlakozó bekötése egy meglévő lejátszóba.

Ebben kérném a tanácsot!

2013. szept. 15. 14:17
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja, igen!

Csak még annyit, hogy azért merült fel ez a kérdés, mert egy ismerősöm már olyan TV-t vett ami tudja az USB(pendrive-t) fogadni és le is játssza például a filmet.

2013. szept. 15. 14:21
 6/6 A kérdező kommentje:

Senki többet , harmadszor???

Nincs ötlete senkinek?

2013. szept. 17. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!