Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek MDR-XB600...

Mi a véleményetek MDR-XB600 EXTRA BASS fejhallgatóról?

Figyelt kérdés

Érdemes e megvenni vagy inkább valamelyik másik sony-t?

Milyen tapasztalatotok van vele?



2013. szept. 24. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják, az a gond a Sony Extra Bass fejhallgatóival, hogy a Basszuson kívűl szinte mást nem is hallasz. Ebből a keretből javaslom neked(amit én is vettem) Beyerdynamic DT 235 Fejhallgatót. Ez előtt volt egy Sony -m de sajnos befürödtem vele. Nem tudok véleményt mondani az általad leírt fejhallgatóról, de ha van lehetőséged, mindenképpen próbáld ki, mielött megvennéd.
2013. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 JulesM111 ***** válasza:
Szóra sem méltatom...
2013. szept. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp Sony-t szeretnél, akkor a Sony MDR V55 a legjobb ebben az árkategóriában! Egyébként a Beyerdynamic DT235-öt én is jobban ajánlom, mert olcsóbb is és hangminőségben hasonló szinten mozognak.
2013. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!