Tablet rakotese tv-re?!

Figyelt kérdés
A kerdesem az lenne, hogy van egy micro hdmi-s tabletem es egy normal hdmi-s tv kimenet/bemenet. Nos, hogyan tudnam rakotni a tv-re, milyen atallakito szukseges hozza ? Elore is koszonom a valaszokat !

2013. okt. 9. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van a táblagépeden egy normál Hdmi aljzat,akkor egy szimpla Hdmi-Hdmi kábellel összekötheted! :) Google a barátod a beszerzéssel kapcsolatban.
2013. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, de olvasd mar el a leirast legy oly' szives...
2013. okt. 9. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:

"keresd a google-n". Hahh ,ide minek regisztrálnak ilyen hozzászólással egyesek ?

Kérdező,szerintem néelődj itt: [link]

2013. okt. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen micro HDMI-HDMI kábel kell neked. Semmi egyéb, egy szimpla kábel.

Ugyanakkor mondom ezt azért, mert micro HDMI-t írtál, de nézd át a tablet leírását stb. mert jellemzően miniHDMI szokott lenni a tableteken, nem micro, micro-t inkább telefonon alkalmazzák, vagy lehet ez már múlt idő!

mini-re kaptál választ, microt pedig többek között itt találsz: [link]

De bújni kell a google-t, hátha van olcsóbban is.

2013. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem sajnos, micro hdmi van rajta... szóval ha veszek egy micro hdmi csatlakozót annak a másik vége "normál" hdmi-s vagy mini-s lesz?
2013. okt. 12. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj arra,hogy átalakító legyen,ne "csak" kábel.
2013. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az utolsót abszolút nem értem. Ez egy kábel, csak a csatlakozó mérete változik, nincs szükség átalakításra, nem egy VGA-HDMI átalakító, hogy pl. analógból csinálunk digitális jelet, hogy érthetőbb legyek, szóval itt nincs mit átalakítani, egy kábel kell hozzá, nem több.

Kérdező! Igen. Az egyik vége MicroHDMI, a másik vége HDMI, így keress rá "microHDMI-HDMI kábel". Többek között az is jó hozzá, amit én linkeltem, bár az ára elég magas, sajnos a microHDMI-HDMI kábel drágább, mint a miniHDMI-HDMI, okát a mai napig nem tudtam megfejteni.

2013. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Találtam is neked lényegesen olcsóbban: [link]
2013. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!