Melyik? Nexus 7 vagy sony xperia tablet z?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Máshol azt hallottam hogy a nexus de nem tudom hogy miért pedig a sonynak 4 magos procija van.

A válaszokat elöre is köszönöm.


2013. okt. 13. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A nexus olcsóbb, szoftveresen jobban támogatott. A sony nagyobb, vízálló, jobb a kamerája és kétszerannyiba kerül mint a nexus. Hardverben mindkettő nagyon jó, egy-két évig nem lehet gond vele. Itt nagyon nincs olyan, hogy jobb vagy rosszabb, ami az igényeidnek jobban megfelel, azt válaszd.
2013. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát azért méret különbségek is vannak! Nexus 7 7,0-, Xperia Tablet Z 10.1 inches.


Én személy szerint Nexus 7-et vennék, mert olcsóbb (a legjobb ár-érték arányú is) és garantáltan akadásmentes a rendszer.

Az Xperia viszont véleményem szerint a jelenlegi legszebb tablet a piacon és még vízálló is!!! Várhatóan ott sem lesz gond a rendszerrel.

2013. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat
2013. okt. 18. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!