Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipadre tudtok egy normális...

Ipadre tudtok egy normális pdf olvasót?

Figyelt kérdés

Eddig dropboxon olvasgattam,de valamiért törlődött az ipademről minden dokumentum,eléggé megszívtam mert a vonaton akartam a zh-ra tanulni,wifi meg nem volt,még egyszer nem akarok így járni

Már órák óta keresgélek,de nincs egy normális sem...

Legyen benne áttekintő nézet,gördülékenyen lehessen benne lapozni,tudjam szinkronizálni a felhővel,1-2 eurónál ne legyen drágább



2013. nov. 1. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én SkyDrive-ot használok a célra, onnan pedig iBooksban nyitom meg a PDF-eket. Bár nem automatikusan kerülnek az iBooksba a PDF-ek, de ingyen van, és minden egyéb követelményednek megfelel. (Egyébként szerintem iOS-en az összes PDF megjelenítő gördülékeny, mert rendszerszinten nyújt támogatást a megjelenítésére.)
2013. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ibook azért nem jó mert nem lehet benne mappákat csinálni,nincs gyors lapozás,az áttekintő nézetet úgy értettem amikor ikonokként listázza ki a dokumentum oldalait
2013. nov. 1. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, iOS7-ben milyen, mivel még nem frissítettem az iPadem, de iOS6 alatt vannak kis képek a "menüs" nézetben (ezen a sávon az ujjad elhúzva gyorsan lapoz), mappa helyett pedig lehet gyűjteményeket létrehozni (én ezt használom).
2013. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Google chrome
2018. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!