Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Számítógép ikonok lassú...

Számítógép ikonok lassú betöltése?

Figyelt kérdés
Hello,az a bajom hogy ,a sajátgép meg az ikonok naon lassan töltenek be szinte nem is töltenek be,a sajátgép se ha dévédét teszek be akkor se ,nem tudom mit tedjek,virusellenőrzést is csináltam,ccleaner,advanced systeam core,tördezetségmentesítés ,telepíteni akartam win 8 ra amilyen volt,de win 8.1em van és csak ugy tudom ha minden elveszik de kell ami a gépen van ,szóval mi lehetne a teendő ? nem volt baja 1 2 napig, nem tudom az okát

2013. nov. 16. 14:36
 1/2 A kérdező kommentje:
belépek a könytvárba akkor is a sajátgépet meg a kedvenceket ilyen nagyitóval keresi nem értem mi a hiba
2013. nov. 16. 14:38
 2/2 A kérdező kommentje:
Újratelepítés win 8ra ! megoldott a probléma
2013. nov. 16. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!