Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a probléma? Reklamáljak?

Mi lehet a probléma? Reklamáljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két kérdéssel fordulnék hozzátok!


Születésnapomra szüleimtől kaptam egy táblagépet. 2x mentünk vele vissza, ez a harmadik készülék amit kaptam, és ami végre "jó". Az áruházba már így is furcsán néztek ránk. Az első készülék megadta magát, totál lefagyott, 4 órára(!). A második használtan került hozzám, karcosan. És ez a harmadik.

Feltöltöm, feltölt, leveszem, használom, majd kevesebb mint 20 perc alatt puffff leugrik 25%-ra. És kész. Felteszem tölteni, egyik pillanatról a másikra puffff 65%.

Használhatatlan. De hát 3 hete már nálam van kb. Eddig nem nagyon volt időm használni, meg úgy éreztem, hogy ez normális.


Mi a teendő? Hogy bizonyíthatom, hogy ez történik, nem csak kamuzok?


másik pedig hogy kaptam egy billentyűzetes tokot hozzá.Tegnap kaptam meg, ki is próbáltuk, működött a kütyüvel. Utána megpróbáltuk barátom HP tabjával, semmi. A Sony telefonjainkkal is ment, majd újra ment az én Vega tabletemmel. Este mikor levettem a töltőről és használni akartam, semmi.

Telómon továbbra is működik, tabon nem. Annyira nem, hogy van rajta 3 led fény, ha benyomom telóval összekapcsolva a Caps Lock-ot, felvillan, tabbal összekapcsolva semmi. Mintha nem lenne áram alatt.



Köszönöm, hogy végigolvastátok, és hogy segítetek!



2013. nov. 17. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:

"Mi a teendő? Hogy bizonyíthatom, hogy ez történik, nem csak kamuzok? "

Nem kell bizonyítanod.

Elmondod mi a kínod és orvosolják mert ez a dolguk.

2013. nov. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azért írtam ezt, mert ugye ez a harmadik készülék ami tőlük van nálam, és félek, hogy azt hiszik, szórakozom....

De köszönöm!

2013. nov. 17. 08:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen márka?
2013. nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A tablet Vega (elég noname) a bill. pedig My Audio
2013. nov. 17. 09:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Megmondom mit tegyél! Szard le magasról mit gondolnak. Te fizettél (azaz ti) és a pénzért egy hibázlan dolgot vettél (vagyis azt kellene kapnod) nem pedig selejtet. Így vagy azt adnak, teljesíte azt amiért fizettetek, ha kell akár 10. nekifutásra, vagy vissza a lóvé. Ha te alázkodsz be, akkor baj van. Te teljesítettél ők nem, vagyis nem hiánytalanul.
2013. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm !


A billentyűzettel mit lehet csinálni szerintetek?

Mert akkor a tab megy vissza..

2013. nov. 17. 09:07
 7/10 anonim ***** válasza:

"A billentyűzettel mit lehet csinálni szerintetek? "


Problémád van vele?

Jó az neked így?

Ha nem, akkor viheted vissza.

Ha jó így akkor marad.

2013. nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért remélem ebből tanultatok,és legközelebb minőségi cuccot vesztek.
2013. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak az a lelki bajom, hogy a telefonommal működik a billentyűzet...

2013. nov. 17. 09:29
 10/10 anonim ***** válasza:
ezért beszélünk le itt mindenkit az ilyen noname tabletekről! De akkor meg mi vagyunk a kotsogok. Máskor vegyél picit minőségibbet és no problem.. 35-ért wayteq nem vészes, nem egy csúcsmárka az se de ennyire nem hulladék :)
2013. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!