Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vásárolnátok olyan újonnan...

Vásárolnátok olyan újonnan nyílt webáruházban, ami olcsó, a tulaj amúgy megbízható, de nincs üzlethelysége?

Figyelt kérdés

Pár hete nyílt egy webáruház, a konkurenciához képest nem olcsóbb, de teljesen ingyenes a kiszállítás és garantáltan magyarországi nagykerből származó gépeket árulnak (nem külföldieket átcímkézve). A honlap is nagyon igényes, átlátható, nem a szomszéd józsika csinálta. Nem nagyon hittem benne, egy haverom viszont rendelt. Megkapta 3 nap múlva a notebookot, futár hozta. Számlát kapott, a garanciajegyen az egyik legnagyobb hazai nagyker címkéje van. Teljesen rendben van a gép. Garanciában is nem hozzájuk kell vinni a gépet, hanem a Toshiba saját szervízét kell hívni és kijönnek, hozzák-viszik ha bármi baj van. Ingyen.


Rákérdeztem erre a webáruházra több nagy hazai számtech portálon, de azonnal jöttek, hogy ez kamu meg nincs üzlethelysége úgyhogy kerüljem el. De ha ott a számla, a nagyker állja a garit a gyártóval .... Akkor mi lehet a baj? Nem értem miért így állnak hozzá, teljesen elbizonytalanítottak.


Ti rendelnétek innen?



2013. nov. 19. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
ezt honnan tudjuk ha nem írtad le a nevét ?!
2013. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!