Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Az xbox konzolom HDMI kábellel van összekötve a TV-hez és van hang, akkor ha box egy HDMI-DVI kábellel lenne összekötve egy monitorral, akkor lenne hang?

azzt tudom, hogy HDMI-HDMI kivezetés visz hangot is. de HDMI-DVI kábel hangot visz?

Keress kérdéseket hasonló témákban: HDMI, kábel, DVI, csatlakozás

2013. nov. 21. 19:21  Privát üzenet  

A válasz

Szia!

Nem.Az csak video jelet továbbít.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2013. nov. 21. 19:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mért van az, hogy nincs hang?
Miért nem játssza le a PC-ből jövő hangot a házimozi? Felállás: PC-HDMI-TV-SCART-házimozi
A PC-t és a TV-t HDMI-vel kötöttem össze. A hang azonban nem a TV-n hallható, hanem a pc-re kötött hangszórókon. Így filmnézés mellett nem tudok netezni, játszani. Hol tudom...
Hogyan lesz hang a géphez tartozó 2.1-en és a DVD 5.1-en is?
Venni szeretnék egy ps 3-at. A monitorom nem hangszórós de hdmi kábelel kötném össze. Van egy logitech x-530-as 5.1-es hang cuccos azt rá lehet kötni a ps3 ra? Vagy milyen modon...
Mit kell beállítani, hogy a számítógép HDMI kimenetén keresztül szóljon az erősítő?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!