Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Mostani Processzaorom Intel...

A Mostani Processzaorom Intel Core I5 2.90GHZ ez lesz Intel Core i7-3770K processzor helyette. Melyik illik jobban hozzá? Ezeket csak játékhoz használnám,

Figyelt kérdés

én csak játékhoz használnám

Gigabyte HD7850 2GB OC (GV-R785OC-2GD)

EVGA GTX650 Ti SSC 2GB DDR5 02G-P4-3653-KR videokártya



2013. dec. 1. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Az 7850 jó lesz, de viszont röhögve kifogja hajtani a proci, én helyedben a 7870-től illetve a GTX660-tól kezdenek nézelődni.
2013. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő videokártya gyenge ahhoz az i7-eshez. Egyébként a jelenlegi CPU-d nem egy i5-2310-es (Sandy Bridge)? Ha igen, minek még azt lecserélni? Csak azért mondom, mert nekem olyanom van, s minden játéknál elegendő teljesítményt biztosít még manapság is, és nem a Super Mariora gondolok játékügyileg. Amúgy ha hagynád ezt a processzort, akkor ahhoz is egy GTX760-es, vagy egy HD795-es passzolna, erősebbet felesleges lenne venned. Az i7-hez meg a határ a csillagos ég, de minimum kellene mellé a kettő előbbiből valamelyik kártya, ha a többletteljesítményét ki is akarnád használni.
2013. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
HD7950-es*
2013. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!