Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 wireless kontrollerbe...

Xbox 360 wireless kontrollerbe milyen típusú elem kell? Lehet hozzá venni gyári akkumulátort? A kontrolerhez vásárláskor adnak elemet/akkut?

Figyelt kérdés
Play&Charge kit-ről tapasztalat?

2013. dec. 8. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
2 DB AA elem kell bele, én tölthetöket javaslok, játék után csak berakod töltöbe. Ha van választásod, az akku jobb, mert abban nem megy tropára az érintkezés pár hónap/év után, mint az elemmel. Alapból kapsz a kontrollerekhez 2 DB nem tölthetö AA elemet.
2013. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én vettem 2 éve "Play & Charge Kitt"-et azóta nincs elem problémám, de legalább 3500mA-at vegyél vagy nagyobbat sokkal jobb az elemnél mert játék közben is tölthető.

De ez lenne a legjobb megoldás.


[link]

2013. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!