Mi a nevük a noname dvd lejátszóknak? Ami másolt dvd-t, az avi-t divx-et lejátsza, és nem mennek tönkre 1-2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy ezek nem olyan finnyásak.
2009. nov. 26. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:

ezerféle neve lehet.

ha nem egy ismert márka, akkor nagy valószínűséggel noname.

egyébként igaz, hogy nem finnyásak és ha szerencséd van, akkor ki lehet fogni meglepően strapabírót.

nekem egy "next base" nevű van - már ör éve nyúzom és semmi baja.

2009. nov. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem értékadó dolog. Nyilván egy Tisza cipőre is ráragasztják külföldön, hogy "noname", miközben egy kiváló, minőségi cipőről beszélünk.

Ezek a noname márkák általában kezdő, piacra feltörőben lévő márkák, marketing nélkül. Azért olcsók, mert a nevükért még senki sem fizetne ki pluszban ezreket, tízezreket. Sok esetben minőségben verik a befutott márkákat.

2009. nov. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt én is gondoltam, konkrét nevekre lennék kíváncsi, amik viszonylag beváltak.
2009. nov. 26. 08:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy 10000 ft-os Orion lejátszóm van.

2-3 éves lehet, és még most is ugyanúgy bírja, mint az első napon.

Viszi az avi-t, a dvd-t, wmw-t, stb.

Az egyetlen ami nem jó benne, hogyha pendrive-ról játszom le a filmet akkor néha-néha megakad 2-3 másodpercre.

2009. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
panda...6ezer forint a teszkóba
2009. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!