Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehetséges e Labtec Arena 685...

Lehetséges e Labtec Arena 685 5.1 típusú hangfalszetthez távirányítót készíteni? Ha igen akkor kérnék egy útmutató leírást, mert ilyen dologgal még nem próbálkoztam.

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, végülis minden lehetséges. Viszont ez csak úgy nem fog menni. Nem tudom, milyen elven működik a hangerőszabályzás és a balansz. persze ránézésre sima potméter kívülről. Ha belül egy 6 csatornás poti van, akkor ki lehet cserélni egy motoros ALPS típusra, arra akár egy tescos távirányítós autó elektronikája is ráköthető. Ennyit szinte nulla hozzáértéssel is össze lehet drótózni. Ha enkóder, vagy spéci potméter van benne, akkor felejtsd el.


Egyébként nem vagyok biztos hogy megéri távirányítót csinálni hozzá. Lehet jobb megoldás azt a két potmétert kidrótozni egy külön kis dobozba, és akkor lesz egy kábeles "távirányítód". Többet nem éri meg rákölteni.

2013. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 monakritika ***** válasza:
Igen de a frekvenciát egy szakértő álítsa be
2016. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!