Xbox One vagy PS4?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 11:00
1 2 3 4
 1/38 atesz134 ***** válasza:
72%

Ps4

Márka is jobb

És grafika is jobb :)

2014. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
76%

meg még olcsóbb is.


Az Xboxnál ahhoz is fizetősnek kell lenni, hogy 5 percnyi játékot felvegyél és megosszál, a sonynál meg 15 percnyit lehet és akkor is, ha nem fizetsz.

2014. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%

PS4 inkább.

Pedig most 360-am van de PS4 jobb lett, mint a ONE.

2014. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%

Nem próbáltam még egyiket sem csak teszteket olvastam.

Grafikailag ami mind a kettőre kijön egy szinten van. Az exkluzívok valszeg szebbek ps4-en.

Mindkettőnél fizetős a multi.

Az xbox-ban ami tetszett, hogy van rajta hdmi bemenet is és így én pl rá tudnám dugni a upc-met és játék közben kicsiben tudnám figyelni, hogy mikor indul a műsorom pl.


A kontroller több teszt szerint is, az xboxé veri a ps4-et, sokkal kényelmesebb.


Én sem tudom még melyiket fogom venni még, nézd meg milyen játékok várhatóak ami csak ps4-re és csak xbox one-ra jönnek ki, valamint a haverok mit terveznek venni és e szerint dönts.

2014. jan. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a kontroller tesztek baromságok. Tök mindegy melyiket hozzák ki nyertesnek. Ez olyan szinten egyéni, hogy kinek mi kényelmes, ezt nem lehet kijelenteni, ez nem egy tény, teljesen szubjektív. Nekem pl. mindig az volt a bajom, mikor xboxoztam, hogy túl kövér volt a kontroller és mindig kicsinálta a hüvelyk ujjaimat már egy órányi játék is. Pedig más meg azt mondja, hogy az jó. Ezt ki kell próbálni.
2014. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
36%
Akárhogy nézek Xbox One vs PS4 videókat (az én véleményem szerintem az xbox one szebb a graf vagy az elsimítás )
2014. jan. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
44%
Eléggé szubjektív. Én maradok az Xbox-nál. Az a "rengeteg hiba" tulajdonképpen hülyeség. A kontrollereket ki kell próbálni, graf meg ugyan olyan.(nekem az xbox grafja jobban tetszik)
2014. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
47%
#7 Szerintem is szebb az Xbox grafja
2014. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
38%
XO
2014. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
23%
ps4-nek a hardwere picit erősebb
2014. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!