Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX Szeretnék venni xboxot...

XBOX Szeretnék venni xboxot de nem tudom hogy kezdjek hozzá mert neten utána olvastam és nem nagyon értem mi a különbség a Arcade Core Elite Slim ezek között. Legújabbat szeretném megvenné de azért 70ezer forint alatt ezlehetséges lenne?

Figyelt kérdés
És ha 4gigásat veszek valamelyik fajtából de usb csatlakozóval rákötök egy külső 250gigás hdd-t és ezekre mentem a játékok mentésést stb ez igy lehetséges lenne? kérlek írjatok

2014. jan. 4. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
45 körül van egy slim ( a legjobb és legújabb) mellé 10 ezer a 250gb-os hdd ami bele való és még marad pénzed játékra , gold-ra
2014. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én 70 ezerből (69.280Ft) vettem egy új xbox360 E 250G gépet gta V-el
2014. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!