Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy tabletem és szeretném...

Gergő53 kérdése:

Van egy tabletem és szeretném párositani ps3 joy-al . Letöltöttem egy alkalmazást de a párositákor kér egy bluetooth cimet amit nem talál (local bluetooth address). Sem automatikuan sem pedig manuálisam nem csatlakozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

tablet: myaudio series 9 908dc

alkalmazás:sixaxis controler



2014. jan. 14. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TaKy99 ***** válasza:

- ROOT?

- Sixaxis Compatibility Checker appot letöltötted? Működött?


Először kézzel kell csatlakoztatni, USB kábellal összekötve, (Ha telefonon használnád és nincs micro/mini USB kábeled, a címet a PC WinDOWS/Linux szoftVerrel is ki tudod szedni...) ekkor az alkalmazás főablakában találod az eszköz MAC címét valami ilyesmi: 5B:12:4F:FF:51:AB

Ha beírtad a címet akkor katt az Update gombra, húzd ki az USB kábelt és nyomd meg a kontrolleren a bekapcs gombot. Ha a villogás abbamaradt a csatlakozás kész...

Na ekkor érdemes letölteni a SixaxisPairTool alkalmazást(és fizetni érte)

2014. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok köszi
2014. jan. 15. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!