Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Honnan tudom megállapítani,...

Honnan tudom megállapítani, hogy egy Beats fejhallgató eredeti vagy replika?

Figyelt kérdés
Ma ránéztem, hogy mennyiért lehet Beats fejest kapni használtan. Meglepődtem, hogy rengeteg 10.000 forint alatti találat van. Ezek szerintem hamisítványok, de a képek alapján eredetinek tűnik. Ha tényleg ilyen olcsók akkor veszek egyet, ha megnézem élőben, akkor miről tudom megállapítani, hogy eredeti-e? Hangját még nem próbáltam az igazinak, élőben is csak a MediaMarktban láttam.

2014. jan. 14. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

"rengeteg 10.000 forint alatti találat van"


Az összes ilyen hamis.

2014. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj be egy iStyle ba vagy valamilyen más APR-be, es kérdezd meg, hogy van-e lehetőség kipróbálni a Beats fejhallgatót. Ha már tudod milyen a hangja, beszélj meg egy személyes találkozót az eladóval, ha nem megy bele tuti hamis. Egyébként meg sokkal jobban járnál, ha bemennél egy hangtechnikai szaküzletbe, es kipróbálnál pár igazi stúdió fejhallgatót, és ez alapján választanál. Én így vettem meg mostani fejhallgatómat, egy JVC HA S770 -t. Szerintem csodálatosan tiszta hangja van, és nagyon jó a basszusa is. Azt javaslom, hogy csak úgy vegyél, ha előtte kipróbáltad.
2014. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem Pesten lakok, nincs iStyle meg ilyenek, de azért valahol kipróbálom.
2014. jan. 15. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!