Ha veszek használtan egy Ps3-at akkor azzal ugyan úgy tudok multiplayerezni mint ha ujat vennék?

Figyelt kérdés
Terveztem venni ps3-at az online játékok miatt de mivel nincs sok pénzem rá inkább használtat vennék..csak attol félek , hogy mivel használt nem megy rajta a multi..előre is köszi a válaszokat.

2014. jan. 20. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne menne rajta a multi, csak azért, mert használt?

Ha újonnan veszel egyet, akkor második napra már az is használtnak számít, de attól még fogsz tudni multizni.


Na mindegy, lényegtelen, hogy miért gondoltad, hogy nem lehet, a lényeg, hogy lehet vele multizni.

2014. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MobilTudor ***** válasza:
Elvileg kell, hogy menjen rajta multiplayer is. Persze lehet, hogy új account-okat kell létrehoznod a gépen (de ezt gondolom, úgyis megtennéd).
2014. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen...csak biztos akartam lenni..:)
2014. jan. 20. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:

HaHaHa de jót nevettem :D bocsi XD


Szóval ugyan úgy tudsz multizni egy fat ps3mmal is mint egy superslimmel

[viszont ha gép törve volt és bannolták akkor nem]

2014. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!