A tabletemre nem tudok a Google Play-rol jatekot letolteni. Miert nem? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Nem reg rendeltem egy tabletet (MyAudio 704SR). Eddig a gepemrol a Mobogenie alkalmazas segitsegevel tettem fel jatekokat. Most itthon vagyok es WiFivel nem tudok leszedni semmilyen jatekot ra. Azt irja, hogy a csomagfajl ervenytelen (vagy rossz) jegyzekben van. Ez mit jelent? Kerlek segitsetek.

#játék #hiba #Android #tablet #Google Play #ervenytelen csomagfajl
2014. febr. 2. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Myaudio ? Nincs több kérdésem. Egy tanács. A tabletet addig vidd vissza a boltba és kérd vissza apénzed, amíg teheted. Nekem is myaudio van. Bár ne vettem volna ! A gyártó egy köcsög kis kínai cég, akik nem vettek licenszet a google-től és úgy tették fel rá a google play-t tehát illegális amit tesznek. Ezért a google play a tabletet csak Unknow MID-nek nevezi és semmit nem enged telepíteni. Myaudiot soha nem szabad venni. Vidd vissza, amíg teheted
2014. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kinai-argentin gagyi tabletet nem szabad venni, Myaudio, Prestigio, Concorde, Overmax stb. a "ne vedd meg" kategória.

Az igaz, hogy drágább, de vegyél pl. Samsungot, Acert, vagy Nexust, azok működnek. A Google Play is.

2014. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!