LG LCD TV Digitális adás beállítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Van egy kb 3-4 éves LG 32LC46 LCD TV-m,és a HD adás beállításánál bonyodalomba ütköztem.

Először az Input menüben átváltottam a DTV menüre,ami logikusan a Digitális TV adás beállításásra van. Nyomtam egy automatikus hangolást,majd legelőször talált 14 csatornát,aztán mindegyik csatornára kiírta,hogy "HD adás,Gyenge jel". Aztán lefuttattam mégegyszer az Auto. hangolást,és egyet sem talál.


MPEG-4 tuner viszont nincs benne.


Esetleg valakinek tapasztalat/ötlet?



2014. febr. 13. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha MPEG-4 tuner nincs benne akkor set top box kell,anélkül nem tudod nézni a földfelszíni digitális adásokat.
2014. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pedig anélkül nem fog menni.

Magyarországon mpg4 kódolás van.


-Nem, nem lehet a menüben átállítani

-Nem, firmware frissítés sem segít rajta.

2014. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Még annyit, hogy tegnap vagy tegnapelőtt volt már egy erre a kérdésre nagyon hasonlító kérdés, csak másképp fogalmazva. Akkor már elhangzottak a válaszok: nem, sosem lesz alkalmas rá, és csak egy DVB-T set-top box fog segíteni.


Most ezt a kérdést sehogy sem találom... talán csak nem törölted ki, mielőtt megkérdezted még egyszer ugyanazt?


Ne rakd össze magadban még egyszer, kicsit variálva a megfogalmazáson. A tények makacs dolgok, és nem fognak változni, bármennyire is nagyon akarod. A válaszok akkor is, most is elhangzottak. Vagy elfogadod, vagy elfogadod.

Van egy LG-logós monitorod, egy ajándék de használhatatlan beépített MPG-2 tunerrel.

2014. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves #3. válaszoló. Először is sosem tennék fel 2-szer ugyanolyan kérdést.Nem én tettem fel. Azért ma tette fel,mert ma voltam bent a DIGI-nél.

És nem egy monitorom van,hanem egy kb 3 éves TV-m,aminek semmi baja nincs,csak kíváncsi voltam ti mit mondtok,mivel fórumokon olvasgattam,és nem volt tiszta.

2014. febr. 13. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Most akkor milyen adást akarsz fogni?

Földfelszíni digitálist/Mindig tv/

Műholdas Digi?

Kábeles Digi?

2014. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól még a majdem betűre ugyanilyen kérdés eltűnt...

Biztos csak véletlen egybeesés.


Nem, nincs TV-d. Csak egy monitorod van. A TV legfőbb ismertetőjele: a koaxiális bemenetre egy antennát vagy kábelTV-t csatlakoztatva lehet nézni az adást. A tiéden lehet?

Akkor most mid van?

Monitorod, 2 scart, 2 hdmi, 1 komponens video bemenettel.

2014. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Úr isten.... Ekkora primitív f***t.

Digi kábeles adást szeretnék.És minden működik a TV-n,hogy tisztázzuk a dolgokat,csak megrendeltünk 1-gyel nagyobb csomagot,és mondta a Digi irodában a hölgy,hogy Mpeg 4 tuneres készülékkel több digitális csatornát lehet fogni.

Ezért gondoltam set-top-boxra

2014. febr. 13. 23:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Elnézést :) Ha DIGI szolgáltató ügyfélszolgálatán mondtk ezt akkortt is képzavar volt a hölgynél. Az MPEG4 DVB-T tuner, a MINDIGTV szolgáltatás antennás vételéhez szükséges. A kábeles digitális szolgáltatások igénybevételéhez a készüléknek rendelkeznie kell DVB-C (cable) tunerrel.Ha nem tudja e készülék lehangolni az új csatornáidat,de eddig (tényleg) digitális kábeltévé csomagod volt,akkor a szolgáltatónál van probléma.

2014. febr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!