Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az asztali dvd írom idöközönké...

Dagatt83 kérdése:

Az asztali dvd írom idöközönként lefagy a hdd-t kicseréltem a csatlakozók jók kontaktsprét is használtam a kondik jónak tünnek. Mi lehet a baj? Valami ötlet amit még érdemes megnéznem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 14:35
 1/3 anonim válasza:
kontaktsprét is használtam ?? melyik részt tisztíttattad??
2014. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kontaktspray egyáltalán nem kellett volna bele. Elsőként egyébként egy szoftverfrissítést kellett volna csinálni, és ha az nem oldja meg, akkor belenyúlni. A kondikról szemmel meg csak akkor tudod megállapítani hogy rossz, ha már púpos, vagy durrant. De látszólag épp kondi is lehet már fel kapacitású. Inkább bízd hozzáértőre, nehogy valamit tönkretegyél.
2014. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a csatlakozókat spéztem.és hogy kell szoftvert frissiteni rajta?a gyártó oldal az ok.és utána?
2014. febr. 17. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!