Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy myaudio mp4 lejátszóm....

Van egy myaudio mp4 lejátszóm. Lehet hogy elromlott?

Figyelt kérdés

Szóval itt a link hogy pontosan milyen


[link] (lehet hogy nem jó a link írjatok) szóval ugye ezt úgy kell föltölteni, hogy usb kábelen keresztül. És az utóbbi időkben (régen működött aztán elromlott egyszer újra töltöttem és most újra elromlott)nem tudom föltölteni. Nem tudom mi van vele d ea doboza sajnos már nincs meg. Valakinek van ötlete hogy mi lehet vele?? És amikor bedugom akkor működik de amikor kihúzom és bekapcsolom akkor egy x-et jelez ki és utána kikapcsol. Valaki tudna segíteni???



#USB #MyAudio #mp4 lejátszó #nem tudom föltölteni
2014. febr. 17. 15:51
 1/2 Tengor ***** válasza:
Ennyi pénzért ne várj többet! Lehet, hogy az akku ment tönkre, lehet hogy az elektronika.
2014. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
JA csak igazából októberbe kaptam és lehetetlen hogy csak nnyit bírna ki
2014. febr. 17. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!