Szeretnék a szobámba jó zenelejátszót. De nem értek hozzá. Most akkor mindent kell vennem? Zenelejátszót hozzá hangfalakat meg mélynyomóládát?

Figyelt kérdés

Mert olvastam sok kérdést, és azt szűrtem ki, hogy a szett az nem jó.

Azt írták sok sok kérdésben, hogy kell 2 hangfal(sztereó) erősítő(ez nem tudom micsoda) mélynyomóláda(ez a basszusnak, mély hangoknak) és maga a lejátszó ami a telefonról játssza le a zenét.


Tehát ezt mind vennem kell? És mennyiért lehet ezt így összehozni? Valami ütősebb cuccot szeretnék, de nem kell nekem koncert erősségű hangtehcnika! :D De azért ha feltekerem a hangot, remegjen az ablak! :D



2014. febr. 17. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy látom az alapokkal is baj van. Alapbol a telefonon tárolt, kérdéses minőségű zene 2csatornás, vagyis sztereo. Jobb, bal. Te azt szeretnéd, hogy ez szóljon hangosan, ablakot remegtetve. Az már biztos, hogy kell két hangfal, ugye ez az ami a hullámokat nagyobb amplitúdóval terjeszti(hangosan szól). Ezt kell meghajtanod egy erősítővel, ez olyan, mint a lábbalhajtós autó kontra személygépkocsiban a motor. Ez adja a hangzás 50%át, minőségi szempontból. Ez lehet épített, boltban vett, kiszerelt átszerelt. Amit te lejátszóként emlegetsz, nemtudom milehet, de nincs rá alapvetően szükség, a telefont összelehet kötni az erősítővel egy árva kábel segítségével.
2014. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tisztázni kellene, hogy milyen zenéhez, mekkora helyiségbe kellene és megpróbálni világosabban megfogalmazni az elvárásaid. Ha igazán jó hangminőséget szeretnél, stabilan nagy hangerőn, akkor az nem lesz olcsó.
2014. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!