Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung LED tv-hez nem adtak...

Samsung LED tv-hez nem adtak magyar nyelvű útmutatást, hogyan kellene bekapcsolni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?
2014. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Két lehetőség is van, ha van elem a távirányítóban, akkor felül a piros power gombot, ügyelj arra, hogy a Tv be legyen dugva a konnektorba, ha így nem megy még van egy megoldás: a tv hátulján van egy nagyobb powe gomb, amit ha megnyomsz, élered a kívánt hatást, a tv bekapcsol. Ha ezek közül egyik sem sikerül, érdemes visszavinni a készüléket és cseréltetni.
2014. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a távirányító sem tud magyarul, de én legalább kaptam hozzá magyar nyelvű útmutatót.

Kell hozzá SCART Kábel, amivel összekötöd a set top box-szal, kell a hálózati elektromos kábel, kell az antenna csatlakozó. Elemeket beteszed a távirányítóba, piros POWER gomb, bejön a menű. Megkeresed a nyelvet (languague) és beállítod magyarra. Ezután digitális, majd beállítod az adók automatikus keresését. Én három órai munkával állítottam be, de műholdvevőre kellett, mert hegy aljában lakunk.

2014. febr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi a PONTOS típusszáma? (hátlapján megtalálod!)

ezt ismerve, küldöm a Használati útmutatót.

2014. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A TV hátulján az egyik alsó sarokban van egy fő kapcsoló, (gumi borítással) azt megnyomod utána, már távirányítóval tudod ki-be kapcsolni.
2014. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!