Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Vodafone-nál hogy jelzik...

A Vodafone-nál hogy jelzik (ha jelzik), hogy túlléptem az adott havi netkeretet?

Figyelt kérdés
Édesanyám mobiltelefonján (Samsung Galaxy Y) sajnos nincs adatforgalom-számláló, így nem tudja, mennyi van neki még hátra. Kártyás telefonról van szó, és minden feltöltés után jár egy netkeret, amit egy hónap alatt lehet felhasználni. Sajnos most már késő lenne feltelepíteni egy adatforgalom-számláló alkalmazást, mivel már elhasznált belőle rendesen, de nem tudom, mennyit lehet még neki :-/

2014. febr. 19. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A Vodafone feltöltőkártyás (nem okos) telefonon az üzenetekben jelzi, mennyi van még.
2014. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az okostelefonoknál hogyhogy nem? :-O Egy üzenetnél elvileg tök mindegy, hogy okostelefonra érkezik vagy hagyományosra, azt az illetőnek meg kellene kapnia!
2014. febr. 20. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
A szolgáltatónál a feltöltőkártyás telefont is regisztrálni kell, a SIM kártyával. Nem elég valahol megvenni és kész, már működik is. A szolgáltató szerverével kell kapcsolatot tartania, akkor vissza fog jelezni.
2014. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm. Annyi kérdésem van még, hogy azt hogyan kell csinálni? (Ilyet nem csináltam még sose)
2014. febr. 21. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:

A telefonnal kell erre az oldalra jönni és a lila "tovább a netinfo oldalra" tapicskolni.Ott kiírja mennyi MB van még hátra.

[link]

2014. febr. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a netinfót előfizetéses nethez is lehet használni.
2014. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2014. febr. 25. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!