Milyen erősítőt vegyek? Csupán két viszonylag jobb hangszórót szeretnék rékötni és egy nagy mélyet!

Figyelt kérdés

Még sosem csináltam ilyet! Laptopomat szeretném összekötni vele, de főleg a telefonomról menne rajta a zene! Szóval, jack dugón keresztül :)


Erősítőnek mondjuk ez?


[link]


Vagy ez?


[link]



Vásárlásnál mit kell figyelembe venni?


Még nincs hozzá semmim... hangszórópárt még nem is néztem... Mélynek egy ilyet szeretnék például!


[link]



Mi az hogy passzív, és subwoofer?


Valaki rakjon össze nekem légyszi egy ütős cuccot!

Brutál mélyet szeretnék két tisztán szóló hangszóróval!


Keret: 80.000Ft, semmivel sem több!


2014. febr. 19. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
a legfontosabb kérdés, hogy mire szeretnéd használni. mi a lényegesebb? a hangminőség, vagy hogy 3 utcával arrébb is ismerjék a zenei stílusodat? hogy a mélyektől mászkáljanak a poharak, vagy inkább arra vagy kíváncsi, h ki milyen pengetővel játszik, vagy hogy a csellista a színpad melyik részéről játszik neked? és csak neked :) vagy filmezel inkább? esetleg egy kolesz szobába szeretnél lehetőleg jó minőségű, de nem túl hangos, bármikor hazavihető rendszert?
2014. márc. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!