Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen TV-t vegyek? KB.200....

Milyen TV-t vegyek? KB.200. 000 FT-ig,3D, Smart TV jó lenne, játszani is akarok rajta next gen konzollal.

Figyelt kérdés
101-107 cm-eseket néztem, egyelőre a Samsung F6400 és a Samsung F6640 között vacilálok. Nem tudok dönteni, esetleg más típusok is jöhetnek, HD adást nézek szinte mindig, van blu-ray lejátszóm, szóval 3D-s filmeket is fogok nézni, és nem mellesleg tervezek egy Playstation4 vagy xBox One-t szóval játékra is kell. Milyen típus a legjobb? Melyiknek legjobb a 3D és Smart funkciója? És milyen a legjobb játékra ebben az árkategóriában?

2014. febr. 20. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak egy jó tanács: A smart funkciónak semmi értelme, sose fogod használni, szóval ne olyat vegyél.
2014. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A konzolt is kötsz rá ajánlom figyeled a TV input lag-ját nehogy túl nagy legyen.


Itt egy lista ami segíthet a választásban.


[link]

2014. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Samsung f 6400 nekem is ez van kivalo tv! Szinte mindent tud! Gyonyoru kepe van, gyors net, es meg a 3D is elvezheto rajta. En is xboxozni szoktam rajta egyszeruen kivalo!
2014. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Samsung f6400! Egyszeruen kivalo tv! Gyonyoru kep,gyors net,meg a 3D is elvezheto! En xboxozni szoktam rajta egyszeruen kivalo!
2014. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Samsung? Sony? Lg?

Azt olvastam, hogy a Sony a legminőségibb. Mi igaz ebből?

2014. márc. 4. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!