Szerintetek ez az E-book megfelel ha egy egyszerű, közepes minőségű olvasógépre van szükségem, én nem fontos a nagy memória?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 22. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
4 GB a memória, nekem 2 GB-os van, és sose volt tele, pedig most is van rajta vagy 125 könyv.
2014. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A memória megfelelő, több ezer ebook ráfér,

de a kijelzője Lcd, nem eink, ezért ezt NE!

Ez nem is egy igazi ebook olvasó, csak egy gyenge tablet, az ebook olvasó legnagyobb elönye a kijelző.

Ne ezt vedd meg! Eink kijelzőset vegyél.

[link]

2014. febr. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg. Csak e-inkeset, ha tényleg olvasni akarsz rajta (márpedig ezért veszi az ember :D). A tárhely nem téma, néhány megánál úgysem több egy könyv. Ennél picit drágábban találsz már e-inkes olvasót is, inkább olyat vegyél. A koobe amúgy jó márka szvsz, nekem nem volt még vele problémám, mióta megvan.
2014. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!