Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mondhatjuk, hogy az újgeneráci...

Mondhatjuk, hogy az újgenerációs konzolok mind megbuktak?

Figyelt kérdés
A Wii U-ból alig adott el a Nintendo párat, az Xbox One és a PS4 nem hozott a játékok minőségébe újításokat, ráadásul a Sony is fizetőssé tette az online játszószolgáltatását.

2014. márc. 5. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy buktak meg. Max nem hozták a várt eladásokat. Mivel más nincs úgy is ezeket fogják vásárolni az emberek.
2014. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem akik eddig nem konzoloztak, az hamarabb fognak vásárolni pl. a most gyorsan olcsóvá váló PS3-ból, aminek pl. ingyenes a multiplayere.
2014. márc. 5. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Eddig se és ezután se a keleti piacból fognak megélni a gyártók,külföldön meg már senki nem fog venni régi generációs konzolt.
2014. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Világszerte már hatmillió PS4-et adtak el.
2014. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis...

Wii u nevetséges és fölösleges megemlíteni (nekem van pár játék amit kivinnék rajta, DE nem fogok annyi pénzért wii u-t venni mert nem éri meg...)

Xbox one jah az már kezdetektől bukott szerintem (de akkor is vesznek belőle)

PS4 meg főleg nem bukott meg...


Az hogy "nem hozott a játékok minőségébe újításokat" ahhoz csak idő kell mire jönnek jobb játékok

2014. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talan otthon lehet...itt Torontoba meg mindig elo kell rendelni a ps4 et mert mind eladjak...amikor mondtak nekem h varjak 2 hetett gondolkodtam inkabb plusz 100$ adok anak aki mar megvette....
2014. márc. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt határozottan megcáfolnám hogy senki nem fog előző generációs konzolt venni. A PS3 nagyon megelőzte korát, hatalmas ugrás volt a 2-eshez képest.


Évekkel a PS4 megjelenése után még mindig szárnyal, és a konzol shopok szerint még sokáig a piac egyik legfontosabb tényezője marad.

2015. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!