Trickentrack kérdése:

A hangfalamon a membrán közepén lévő "félgömb" benyomódott egy kicsit. A hangzás igaz hogy így is szép de csúnya maga a kinézete. Hogyan tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 21. 12:21
 1/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

Hmmm....McGyver.

Keresel egy, a félgömb pereméhez passzoló méretű csövet, papír, műanyag, bármi, finoman ráilleszted és szájjal szívsz egy izmosat. Remélem, jól van ragasztva, nehogy letüdőzd a membránt.

2014. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
100%

/félgömb/ ez jó


dóm vagy porsapka a neve annak amire gondolsz


nem tudom milyen értékű a hangszóró de ha biztosra akarsz menni akkor beviszed egy olyan helyre ahol javítanak sérült meg leégett hangszórókat és meg csinálják neked nem potom összegért.

2014. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem tudod kiszívni, akkor hangszórós, 1-2 ezer Ft, és kész is.
2014. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Gombostű.
2014. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ragasztós hurkapálcát rányomod, majd ha megszáradt egyszerűen kihúzod a horpadást, én így jártam el egy polipropilén porvédőnél.
2014. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akár egy porszívóval is kiszívhatod, óvatosan, a legkisebb fokozaton. (Ha nem szabályozható, ne próbáld meg... )
2014. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!