Mélynyomó elkezd nagyobb hangerőnél rezonálni. Mély hangot ilyenkor nem ad ki, csak ilyen furcsa hangokat (morajlik), viszont kisebb hangerőnél rendesen működik. Garancia érvényes rá?

Figyelt kérdés
Nem szoktam a zenét sosem hangosan hallgatni, ezért nem is zavart ez engem, viszont, ha már van rajta garancia, akkor miért ne éljek vele. Már a megvételnél mikor kipróbáltam egy pill.-re, hogy milyen hangos is, akkor is már szórakozott. Ez kb. 50% hangerőnél jelentkezik. Ha vissza is küldöm garanciáztatni, mivel van még rajta 1,5 év, akkor nem fogják arra majd, hogy biztos fullon hallgattam a zenét rajta, és azért ment el a mélynyomó? Köszönöm
2014. márc. 24. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mélynyomóról van szó? Link?
2014. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]

BLUEBERRY SW-M27 Woodpecker 2.1

2014. márc. 24. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Mert ez egy borzasztó gagyi valami és valószínűleg ennyire képes.

Kb esélytelen, hogy garanciálisan javítsák, hiszen nem hibás.

2014. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az előző amit használtunk az is ez a márka volt, csak egy régebbi széria. Még mindig jó, és 6 éves. Gyengébb is ennél, és annál max hangerőn is rendesen volt basszus. Ennél is úgy kellene, hogy legyen. Tudom, hogy mire gondolsz, de itt hallatszik, hogy valami nincsen rendben. A régebbinél is kb. úgy 60%nál már a basszus feladta, vagyis szólni szólt, csak már nem volt akkora basszus. Ez meg bírná, lehet is hallani, csak hát elkezd ilyen röfögő hangot kiadni, és berreg , mint a nem is tudom, hogy micsoda.
2014. márc. 24. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor meg vidd vissza...

Nem nagyon értem mi értelme volt a kérdés kiírásának.

2014. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1) Gondoltam hátha tudja valaki, hogy mi is lehet a gond.

2) Járt-e valaki már így, mint én

3) Garancia szól-e ilyesmire is, vagy csak akkor ha teljesen tönkre megy, mivel kisebb hangerőnél semmilyen problémával nem szembesültem, csak nagyobb hangerőnél zavaró


Remélem szépen összefoglaltam. Te válaszaidtól sem lettem okosabb, de majd az első válaszoló remélem válaszol. Láttam már több helyen is, hogy egy adott kérdésre tudott megoldást, illetve kiinduló infót adni, és nem a termék minőségére fogta a hiba forrását.

2014. márc. 24. 13:42
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"1) Gondoltam hátha tudja valaki, hogy mi is lehet a gond."

És ha valaki leírja, hogy nála hasonló esetben mi volt a gond?

Attól még lehet, hogy nálad teljesen más, valamint akármi is okozza, ugyanúgy beviszed a szervizbe a végén... Akkor meg minek is ez a vergődés?


"2) Járt-e valaki már így, mint én"

Mert akkor mi lesz, klubot alapítasz?


"3) Garancia szól-e ilyesmire is, vagy csak akkor ha teljesen tönkre megy, mivel kisebb hangerőnél semmilyen problémával nem szembesültem, csak nagyobb hangerőnél zavaró"

Szerinted az ide irkálók hány része dolgozik műszaki szervizben és van a kezében hivatalos papír, arról, hogy ennek a terméknek mi tartozik a szervizkötelessége alá?

Valamint ha 1 vérpistike azt írja, hogy nem vonatkozik, akkor nem viszed be?

Dehogynem, akkor is, tehát megint csak értelmetlen vergődés.

2014. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az adatlapja szerint bármekkora hangerőnél tisztán szól, erre lehetne hivatkozni a szervizelésnél, bár a berregő hangot valószínűleg szélzaj okozza ami a reflexcsőből jön. Ha nem lenne bandpass kialakítása, tehát kívül lenne rajta a hangszóró akkor be lehetne szivaccsal tömni a nyílást és úgy használni nagyobb hangerőn de itt nem sok értelmét látom. Fellazított vattacsomóval lehetne csökkenteni a jelenséget elvileg, egy próbát szerintem megér.
2014. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ. Meg is fogom próbálni, amit tanácsoltál.
2014. márc. 25. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!