Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik a kocsimban...

Miért nem működik a kocsimban az MP3 lejátszó?

Figyelt kérdés
Van egy Renault Kangoom, gyárilag egy kazettás magnó volt benne, amihez a kijelző a müszerfalba van építve, és a kormányról is tudtam vezérelni. Tehát vettem bele egy MP3 fejegységet így már ugrott a kormányról vezérlés és a műszerfalba épített kijelző is, de ez nem is érdekel nem ez a gond. Az új MP3 fejegységet be szereltem müködik is rendesen. De ha beindítom az autót kikapcsol nulláz mindent (mintha lehúznám róla az áramot) és utána ha vissza kapcsolom amég jár a motor egyszerüen nem jön ki belőle hang, kép van vissza bekapcsol de nem szólal meg. Utána ha leállítom az autót ugyanúgy müködik. Még ha a gyujtást ráteszem akkor is müködik de ha beindítom már nem. (Régivel nincs ilyen gond) Valaki tud adni valamilyen tippet hogy mért lehet ez? Köszönöm szépen előre is

2014. ápr. 1. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosszul van bekötve.Kell lennie egy fix 12v nek ami tartja a beállitásokat és nem fog felejteni.Meg még egy 12v nek ami a gyújtásról jön
2014. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugyan arra az iso kábelre csatlakoztattam amire a régi volt és az nem törölte a beállitásokat ( teljesen gyári) És gyujtáson is működik csak akkor nem ha már jár az autó motorja nem szólal meg. És nem tudom miért törli is a beállításokat szóval egy pillanatra gondolom nem kap áramot. De a régi magnóval nem volt ilyen sose és ugyan arra a kábelre kötöttem szóval nem tudom mi lehet a gond.
2014. ápr. 1. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól hogy a régivel jó az nem jelenti hogy az újjal is jó, peugeot 206 nál is a nem gyári rádiónál forditva kell kötni a tápkábelt
2014. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!