Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A nincs hang a gépen azt írja...

A nincs hang a gépen azt írja ki hogy nincs telepitve a hangeszköz, mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 23:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
Pár napja nekem is ugyanez volt a problémám! Nem tudtam mit tegyek, aztán a gépemhez kaptam egy cd-t, azt beraktam,és az audió akármit újratelepítettem. Ha megvan a cd, akkor csináld te is ezt! Ha nincs, akkor szedd le a géped hátulját, nézd meg az alaplap nevét, menj fel a honlapjukra,és töltsd le az audió akármi programot.
2009. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hangkártya driver-nek hívják, és ha nem akarod szétszedni, töltsd le az Everest home nevű programot, az elemzi a géped, és kiírja milyen hangkártya kell, de ha realtek, akkor szívesen elküldöm a drivert
2009. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

első vagyok:

Az everest program semmit sem ér, többnyire azt írja ki hogy ismeretlen az alaplap neve. De egy próbát persze megér! :)

2009. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
második vagyok. nekem többet segített mint a hangkártyán szereplő adat, mert azon csak vmi elolvashatatlanul túl iniciálézott gyártó volt, de a Realtek nem...
2009. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Start / Futtatás: msinfo32 - Rendszer összegzés résznél ott kell lennie az alaplap típusának. Megnézed, megkeresed a gyártó hivatalos oldalán, letöltöd hozzá az audio drivert telepíted és már szól is. Hónap elején csináltam ugyanezt egy ismerősnek úgy, hogy neten keresztül irányítottam a gépét, mivel nem tudtam eljutni hozzájuk.
2009. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a rendszer összegzésnél nem mindig írja, és nem biztos hogy fennt van a gyártó honlapján, de próbáld meg
2009. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat összejött.
2009. dec. 27. 00:12
 8/11 anonim válasza:
vagy nézd meg hogy ben van e kapcsol va a gép hangja a vezérlő pultnár eszetben ez lehet a hiba talán
2012. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
2013. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bodza7678 válasza:

Véletlenül letöröltem a SoundMaxot a gépről, és most nincs hang. Próbáltam újra letölteni, és elindítani, fut is, majd ezt írja ki:

Driver not found!Reboot your system and this setup again.

Mit csináljak?

2014. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!