Kaptam 2 hangfalat, amihez nem kaptam erősítőt. Sajnos nem értek hozzá. Milyen erősítő szükséges a hangfalak beüzemeltetéséhez? Tovább lent képpel!

Figyelt kérdés

Akitől kaptam ő sem tudott semmit sem segíteni, mert ő is kapta a rokonoktól mikor külföldre utaztak. Annyit tudok, hogy nem sokat voltak használva. Szeretném őket beüzemeltetni, de nem értek ehhez. Nem kell nekem ultra drága, de azért ne legyen vacak az erősítő. Íme 2 kép, remélem a képek magukért beszélnek.

[link]

[link]


2014. máj. 8. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Legalább amilyen teljesítményű a hangfal, a képből nem jön le mekkora. Ha pl 100W-os, akkor olyan kell ami legalább 2X 100W teljesítményű. Budapesten vannak használt kereskedések,ahol lehet venni olcsón erősítőt.
2014. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Nem jól írtam nem kell 2X erősebb erősítő, ha 2X 100W hangfal, akkor olyan erősítő kell, ami min. 2X 100 W-os.
2014. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
A hangfalaknak legalább 20%-kal "erőebnek" kell lennie az erősítőnél. Ez azt jelenti, hogy egy 100 wattos erősítőhöz legalább 120 wattos hangfalak valók. Ha ennél kevesebb vagy megegyezik a hangfal teljesítménye az erősítővel a hangfalak teljes hangerőnél károsodhatnak.
2014. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 12. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!