Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A digifilm kártya párosítva...

A digifilm kártya párosítva van a saját beltéri egységgel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly előfizettem a digifilmre, és kértem hozzá bérelt beltéri egységet is. Az ugyebár elég béna, (nincs rajta timeshift és felvétel funkció...) ezért most vettem egy modernebb készüléket (Amiko THD-8240). Azon van "Common Interface" és "CA modul" (kétféle kártyahely). Amelyikbe simán belemegy adapter nélkül a digikártya, abba beledugtam, de "kódolt csatornát" ír ki. A kártyaolvasó menüpontban nem érzékeli a kártyát. Mi a teendő, hogy mégis legyen digifilmem?

2014. máj. 9. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen ez előfordulhat.Vagy a vásárolt beltéri kártyaszabványa nem megfelelő a DIGI előfizetői kártyával.

2014. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...picit utánamentünk...a kártya csak azzal a beltérivel(még másik DIGIssel sem) működik amelyikkel aktiválva lett a szolgáltatás...:(
2014. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utánajárást. Magyarán jó esetben az "intelligens kártyát" és az új beltérit be kell vinnem, vagy nekik kijönniük összeegyeztetni őket. Rossz esetben meg egyáltalán nem tudják átírni, mert nem azzal kértem eredetileg. Bemegyek én hozzájuk, oszt rákérdezek még. De elég hülyeségnek hangzik a dolog. Lényeg, hogy nem az én készülékemmel van a baj. Mindegy, köszi.
2014. máj. 9. 13:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Bementem a Digihez. Valóban saját kódolást használnak, és párosítják a kártyájukat a saját készülékükkel, az semmilyen másik készülékbe át nem helyezhető.
2014. máj. 11. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!