DLD 500 + Kicx KAP 47?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek ?

Azért gondolkozom 4 csatornásba, mert majd az első szettet akarom rákötni.


Szerintetek milyen páros ez így ?

vagy mit ajánlatok ?



2014. máj. 18. 23:09
 1/7 Osynho ***** válasza:
Ezt újan vennéd? Mert ha igen, akkor ennek az árán egy jobb használtat. :)
2014. máj. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az erősítót használtan, a mélynyomót újonnan.

És te milyen jobbat tudsz használtan ?

2014. máj. 19. 07:05
 3/7 Osynho ***** válasza:

A DLD 500+ egy "b.sszadneki" nyomó, nem valami zenei. Persze te tudod mire kell. :) Én biztos nem ilyet vennék, de valakinek meg pont ez a karakter tetszik.


Érdemes körbenézni a cartsyling-on, racingbazaron, olx, stb stb. Meg jó lenne kipróbálni, bár ez a legnehezebb. Így lehetne saját ízlésnek megfelelőt választani.

2014. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:

dld nyomót külön vedd láda nélkül mert a gyári ládája egy kalap szar,kínai ócó rétegelt lemez.

készíts neki MDF ből ugyan olyat.

magnat rx44el hajtsd szerintem,az bőven elég egy dld 500nak és használtan 20ért dobálják,én is azzal hajtom egyenlőre igaz én cserélni akarom majd a dld-ket.

2014. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Osynho ***** válasza:
Az RX44 tényleg jó, pár évig hajtottam egyet. :) Néha 15-16 ezerért is találsz, annyiért meg ajándék.
2014. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor valószínű hogy a Magnat Rx 44 lesz egy DLD 500-assal.

Még két kérdés:

Melyik első szettet ajánlanátok ehhez az erősítőhöz? (kicx ICQ 6.2, Hertz DSK 165, Audio System MX 165, esetleg mást ilyen kategóriába)


És linkelnétek nekem ezekhez kábelszettet ?


Nagyon megköszönöm a segítségeteket.

2014. máj. 20. 15:05
 7/7 dirtboy ***** válasza:

én a kicxket tartom a hangváltója miatt a legjobbnak.

kábel szett


táp 25-35mm2es ofc réz biztosan jó lesz 20tól vékonyabb semmi esetre se legyen,ugyan ilyen méretű test.

rca olcsó de dicsérik gladen ch-eco.

hangszóró kábel 2x2,5mm2es gladen vagy kácsa stb 500-600ft os ofc sodrott réz kábel tökéletes lesz.

biztosítéknak AGU vagy mini ANL 100A.

remote vezetéked meg csak akad valahol elfekvőben.

2014. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!