Dpl909vd kérdése:

Érdemes használt boltban használt sztereo erősítőt, vagy minihifit venni?

Figyelt kérdés
nem high end kategóriára gondolok, hanem pl egy pioneer vagy sony erősítőre ami tud kb 2*60-100 wattot. ja és ezekhez az erősítőkhöz milyen hangfalak a legideálisabbak? mert van 2 db aiwa nsx-s70-esem 100wattosak de azt le is adják csak a hifi tönkre ment csak azért kellene valami, hogy szóljon a számítógépen filmnézés és zenehallgatás közben. nem vagyok házimozi fan pl 2.1 5.1 stb... inkább hifi-erősíő. milyen erősítő márkák jók? hallottam hogy marantz fischer pioneer ezek jók ilyet vegyek?

2014. máj. 20. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Azokhoz a gagyi hangsugárzókhoz ez tökéletesen megfelel neked: [link]


Egyébként, igen, érdemes használt cuccot venni, de ha nem tudod megjavítani, mindenképpen csak jó állapotú, működő példányt. Ami cuccot tőlük rendeltem, eddig nem volt vele semmi gond.

2014. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Naná, hogy érdemes! De csakis műszakilag tökéleteset, meg esztétikailag szépet, de olyat is kapsz bagóért!

(Egy értelmes sztereó rendszer, ami már szépen zenél cd+erősítő+hangsugárzó kijöhet már 50-ből.)

2014. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen érdemes, 20-30 eft-os áron olyan régebbi Pio, Sony, Denon, Yamaha gépekhez hozzá lehet jutni, amiknek a hangzása és teljesítménye messze jobb mint amit ma megkapsz 3-4x áron boltban újonnan.

Nálam legutóbb egy 2x85/110 wattos Pioneer gép volt. Fél kilowattos táppal volt szerelve. Gondolhatod hogy szólt...

No meg a régi nagy Onkyo Integra TX-DS838, na az úgy szólt házimozi erősítő létére, hogy keresztbe lenyelte a mai sztereó gépeket... Döbbenetes dinamika, részeltezés, pofátlanul nagy teljesítmény tartalék mellett.

Szóval jól jársz egy jóféle, régebbi képpel az biztos.

2014. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosan. De akkor már nehogy mini-hifi-t vegyél használtan, hanem valami színvonalas komponenst, vagy komponenseket! :)

Egy 2*80 Wattos Pioneer/ Marantz pl. simán szétszedi az említett hangdobozaidat, szóval csak óvatosan...

2014. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;) Van itt hozzám közel egy jó kis használt bolt, ott már elrakattam egyet itt a modell száma:Technics SA-GX200 4 X 90 vagy 2 X 180 Watt. távirányító is van hozzá, de félek kevés lesz hozzá a 2 hangfalam.360 wattot vesz fel. elég jó súlya is van. valamelyik nap el is hozom :)
2014. máj. 26. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!