Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri venni Apple Ipod Touch...

Megéri venni Apple Ipod Touch 8GB-ot?

Figyelt kérdés
60 e HUF bontatlanul.... gondolom vannak sokkal olcsóbbak is amik sokkal többet tödnak, de én nem szeretném megvásárlás után 5 éven belül lecserélni, pláne nem fél-egy éven belül mint a gagyikat muszály...(merthogy tönkremennek, vagy pl elkezd recsegni, nyikorogni, valami zötyög benne, ha elfordítod, és hasonló nyumunyumi-készülékhibák jönnek elő)
2008. júl. 30. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi épp tegnapelött nézegettük a "csodákat"....en nagyon szeretnék egyet mert nekem csak egy shouffle van és már kinőttem.

Megállapítottuk, hogy jobban megéri egy hagyományos kinézetű ipod 80 gigával mint a 8 gigás Touch. Ugyanannyit tudnak de az elöbbinek sokkal nagyobb a tárolóképessége.

Szívem mélyén egy Crative-ot szeretnék de hát az a duplája ....

Tapasztalat mint ipod shouffle tulaj: 4 éves és nagyon jól bírja pedig milliószor elhagytam, táskám alján sínylődött, miegyéb. VAn egy ipod mini is a családban. Az idősebb. Kutya baja. Pedig a kedvesem munkába is elhordja - fém borítású - .

2008. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Februárban (vagy talán márciusban? mindegy) megnyitották a touch meg az ájfón forráskódját, és azóta javában gyártják a népek a jobnál jobb progikat touch-ra és ájfonra(Iphone). Ami eddig csak ájfónon működött, azt kicsit módosítják, és máris tökéletesen fut táccson is. egyébként a touch csupán abban különbözik az Iphone-tól, hogy nem tudsz vele hagyományos módon telefonálni (csak wifis interneten keresztül) és hogy nincs rajra kamera, vékonyabb, és majdnem fele annyiba kerül, pl tegnap láttam alig használt touch-ot bőrtokkal, mindennel 40k-ért. Miután láttam, hogy 40 ért is pikk-pakk be lehet szerezni, már nem kérdés számomra h megéri-e, de...

Vajon jobb-e a bőrtokos, alig használt 40k ba kerülő touch, mint a szintén 40k-s viszont vacsiúj samsung P2, amivel lehet telefonálni is, meg kamerázni is, de nincs wifije, és kisebb a képernyője...

Én személy szerint az apple felé hajlok, de nektek mi a véleményetek?


Apple Ipod Touch: [link]


Samsung P2: [link]

2008. júl. 31. 10:56
 3/8 anonim ***** válasza:
APPLE IPOD TOUCH 2.ND GEN 8GB A NYERŐ NAON JOOOO
2009. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
AM CSAKUGY KÉRDEZEM AZ 1IK VÁLASZOLOTOL HOGY A 80 GB BOL EDDIG MENNYI TELT MEG?
2009. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van iPodom Nano 4G-s egyszerüen fantasztikus, bár már nem én használom nekem ott van az iPhoneba. :) Szerintem ha minőségi cuccot akarsz venni akkor Apple.
2009. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, aki válaszolt. Azóta vettem egy 16GB-os iaudio7-et. Nem lehet internetezni vagy normálisan filmezni rajta, de azt mondják, és szerintem is szebb a hajngja az iphone-nál; de az igazi aduja a 60 órás üzemidő(nem készenléti, hanem üzemidő(!))


A helyzet az hogy 50k-ért vettem, tehát sok embernek ez így alapból nem éri meg a táccsal szemben, nekem megérte, mert nekem nagyon fontos a profi hangzás és a hosszú üzemidő, amit ez páratlanul kielégít.

2009. júl. 8. 12:08
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is 2g-s 8 gigás touchom van, és nagyon szeretem :) iphone 3g-vel milyen tapasztalatok vannak? :S az is ugyanígy jó? és sokáig bírja az akksi..? :S
2009. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1g 32 gb-os van,28990 FT volt...
2010. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!