Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Érintkezés, videó kártya más egyéb?

Samsung full hd tv, számítógéppel kötöm össze , HDMI kábellel , működik , eltelik 10 perc, elmegy a kép, feketeség, 10 mp visszajön, máskor, megy a gép, elmentem tusolni, visszajövök, azt írja a tv, nincs kábel csatlakoztatva ellenőrizze, hogy kábel van -e bedugva..

egy filmet nem tudok úgy megnézni, hogy feketeség vagy a szöveg ne jöjjön elő.. valami ötlet? hatlat??

Keress kérdéseket hasonló témákban: Samsung, FullHD, TV, számítógép, kábel, HDMI, érintkezés, film, csatlakozás

2014. jún. 26. 14:00  Privát üzenet  

A válasz
nincs beállítva a gépen, hogy 10 perc után kapcsoljon ki a monitor?

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2014. jún. 26. 14:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nincsen, a tv-n is kivan kapcsolva az ilyen elalvás meg energia takarékosság, gépen szintúgy, kicseréltettem a kábelt, azzal eleinte ugyan ez volt aztán a 5. perc után nem csinálta több órán keresztül, elmentem itthonról, kikapcsoltam mindent, bekapcsoltam, első 3 perc ilyen, utána normális, azt csináltam hogy levettem mindent az asztalról, a házat meg minden sz.r ami rajta volt, a tv tápját direkt közvetlen falba dugtam, csak egy elosztó van az asztalon, eleinte nincs jel, vagy feketeség, megkocogtattam a tv-t előjött és ment tovább.

sajnos csak ma este lesz időm , hogy tudjak több órát előtte ülni, így ma derül majd ki hogy megint előjön a hiba.

Nvidia GeForce Gt 430 1gb ilyen videokártyám van, (tudom nem a legjobb, de a tv-t vinnie kéne hibátlanul?!) videókártya érintkezéssel vagy beállítással lehet orvosolni?!

köszi a választ/ kérdést

# 2/2Időpont 2014. jún. 27. 08:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Asus Radeon HD 7770 1gb mire képes?
Össze tudnátok nekem rakni egy jó gépet? Nvidia videó kártya és Intel processzorral?
Videó kártya bővítése RAM-ból?
Milyen külső videó kártyákvannak?
Digitalizáló tunernél meg lehet oldani akkor is, amikor a számítógép nincs a videomagnó mellett? (laptop sajnos nincs) Ha nincs más megoldás, összetolom őket, de jó lenne, ha enélkül is lehetne.
Hányas Videó kártya kell hogy letölcsem a bluestacks ott gépre mert kicsink van?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!