Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érintkezés, videó kártya más...

Érintkezés, videó kártya más egyéb?

Figyelt kérdés

Samsung full hd tv, számítógéppel kötöm össze , HDMI kábellel , működik , eltelik 10 perc, elmegy a kép, feketeség, 10 mp visszajön, máskor, megy a gép, elmentem tusolni, visszajövök, azt írja a tv, nincs kábel csatlakoztatva ellenőrizze, hogy kábel van -e bedugva..

egy filmet nem tudok úgy megnézni, hogy feketeség vagy a szöveg ne jöjjön elő.. valami ötlet? hatlat??



2014. jún. 26. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs beállítva a gépen, hogy 10 perc után kapcsoljon ki a monitor?
2014. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nincsen, a tv-n is kivan kapcsolva az ilyen elalvás meg energia takarékosság, gépen szintúgy, kicseréltettem a kábelt, azzal eleinte ugyan ez volt aztán a 5. perc után nem csinálta több órán keresztül, elmentem itthonról, kikapcsoltam mindent, bekapcsoltam, első 3 perc ilyen, utána normális, azt csináltam hogy levettem mindent az asztalról, a házat meg minden sz.r ami rajta volt, a tv tápját direkt közvetlen falba dugtam, csak egy elosztó van az asztalon, eleinte nincs jel, vagy feketeség, megkocogtattam a tv-t előjött és ment tovább.

sajnos csak ma este lesz időm , hogy tudjak több órát előtte ülni, így ma derül majd ki hogy megint előjön a hiba.

Nvidia GeForce Gt 430 1gb ilyen videokártyám van, (tudom nem a legjobb, de a tv-t vinnie kéne hibátlanul?!) videókártya érintkezéssel vagy beállítással lehet orvosolni?!

köszi a választ/ kérdést

2014. jún. 27. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!