Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ennyi az Apple hírneve? Kuka...

Ennyi az Apple hírneve? Kuka a 100 rugós iPadem? Azt mondtátok az ios jó rendszer!

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy iPad 4 generációs tabletet. És tegnap még használtam, jól működött de a Google Earthnél kék képernyő majd újraindíottta magát.

Ma 2. jára csinálta ezt! App Storeban voltam kék képernyő villog 1 centit alul a kép majd semmi reagálás!

újraniítás. Kikapcsolom, majd be. MFelmegyek megint Appstorebe majd megint kék képernyő!


Azt mondtátok hogyíaz ios az stabil rendszer, nem fagy, nem akad, nem srakozik!

Másnak is volt ilyen azt írták indítsa űjra!

Kösz, most ha minden héten ezt csinája újraindítsam és kész? Megoldás nincs rá? Javítás, garancia, szoftverjavítás?


Ios 7re frissítette magát megvásárlás után és ilyeneket produkál!

Gondolonm A media Markt ezt nem javítja mert ez szoftver!


De most mit tegyek?

Apple javítja ezt vagy mi?

Vagy kuka a 100 rugós iPadem?



2014. jún. 29. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Garanciás? Nem jó? Visszaviszed, megcsinálják. Értem, hogy bosszant, de ne csinálj már ebből sorstragédiát. Elképzelhető az is , hogy a hardver hibás. Emberek csinálják ezt is, nem lehet tökéletes.
2014. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eredeti AppStoreba vetted?MediaMarktban?

Ha eredeti appstoreban vetted,azonnal cserélik.

Én amikor vettem egy ipad airt ingyen kaptam hozzá még ráadásul kijelzővédő fóliát is és kedvezményesen a tokot...szerintem ilyen hely nem sok van.

2014. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérd vissza a pénzt(elállás joga),és eredeti appstoreba menj be és ott vegyélegyet.de szerintem ipad airt vegyél,mert sokkal jobb!
2014. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vidd vissza, kapsz másikat.

Csináltál resotre-t?

2014. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy meg mi a garancia rá, hogy nem kamu kérdés egy appletrolltól?


Csinálj restore-t ha nem jó vidd vissza kapsz másikat.

2014. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Képzeld, barátomnak az volt, hogy nem kapcsolt be az iPad Air 1 hét után. Ez Angliában volt, na és felhíták az Apple UK supportot, azt mondták vigyék be. Bevitték, kikapták a kezéből, letöröltek róla mindent. A kezébe pedig egy ZSÍR ÚJ iPad Air-t nyomtak. Tudom, hogy már régi a kérdésed, de gondoltam leírom neked :)
2014. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt nekem mint az utolsónak csak iphoneal.

A telefonnak semmi baja nem volt mint kiderült, (szolgáltató felől volt gond) de UK apple storeban azt mondták hogy azért adnak egy újat ha nem bánom. :)

2014. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!