Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps4 és gyengébb pc, vagy egy...

Ps4 és gyengébb pc, vagy egy erősebb pc 250. 000-ért?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni pc-t vagy ps4-et.keret rá 250-275.000ft.egy ps4-et vegyek és kb.130.000-ért egy pc-t,vagy egy komoly,bika pc-t 275-ért max?

2014. aug. 16. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
én azt mondom vegyél egy erős gépet, ps4-re mindenképp megkell vedd a játékot és nincs is rá olyan sok, eközben pc-re torrentezel kedved szerint és tudod később fejleszteni
2014. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen.és miért nem ps4 es 130-ért egy gép?indokold meg kérlek.
2014. aug. 16. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképp a PS4+130 ezres PC mellett döntenék, így mindkét platformon játszhatsz.

Van pár PS4 exluzív játék, és egyre több lesz, amik nagyon jók, viszont PC-n sosem lesznek, és ugyanez igaz fordítva is.

130k-ért meg tudsz már olyan PC-t venni, amin szépen futnak a játékok, ha nem fontos, hogy 4k-ba menjen minden ultra beállításokon, akkor bőven elég ez.

2014. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem azt kell megindokolni hogy miért NE 130k+ps4-et vegyél hanem hogy miért kéne azt venned..

az az indok hogy "mindkét platformon játszhatsz" az jól hangzik, de gyakorlatban egyelőre még mindig megéri sztem egy jobb gépet venni, mint egy rosszabb gép+ps4

sokkal gördülékenyebb, egyszerübb a multi, grafika mindig jobb lesz pc-n mint konzolon és a ps4 controllere ugyhallom nem lett túl komfortos..

én vennék 170-200k-ért - egy a későbbiekben fejleszthető - pc-t a maradékot megtartanám majd a későbbi tuningolásra

2014. aug. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Multi nem nagyon érdekel,esetleg GTA-ban.

Igen,igazad van abban hogy ha veszek 250K-ért egy gépet,jobb a grafikája(de csak kb. 2évig,utána fejleszteni kell)

A kontroler nekem tetszik,és GTA-t,f1-et,meg pár játékkal játszanek.

Még egy kérdés:xbox one vagy ps4?

A one az csak a forza miatt érdekelne

2014. aug. 17. 09:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ps4 és gyengébb pc! 120000-ért Playstation4, 120000-ft-ért meg olyan pc-t kapsz, hogy megszólal!XD
2014. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!