Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet SMART TV-n nézni interne...

Lehet SMART TV-n nézni interneten filmet?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy SMART TV-nek a böngészőjében online nézett filmet valaki, és valami baja lett a TV-jének, hogy megtelt valami és nem tudott rátölteni semmit, nem tudom pontosan, nem vagyok technikai zseni, lényeg, hogy lehet online filmet nézni SMART TV-n?

2014. aug. 17. 13:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Még szűkíteni is tudom, hátha tipus függő! Egyik: Samsung UE40H6400, másik LG 42LB650
2014. aug. 17. 13:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is samu van, és valóban nem lehet. A saját böngészőn keresztül, még egy youtube videót sem tudsz megnézni. Megtelik a memória, amire figyelmeztet a TV. A youtube alkalmazással viszont mennek akár a teljes filmek is. A saját böngészővel csak böngészgetni lehet, de az is döcögős.
2014. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megtelik a memória? De hogyhogy? Egy online filmtől :P És utána nem lehet valahogy törölni a memóriát ? :D
2014. aug. 18. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:
leveszed egy telefonnal, és dlna-val átküldöd a smartra.
2014. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!